Dnia Tue, 24 Jan 2006 12:45:06 +0100
bieniu gras <[EMAIL PROTECTED]> napisal:

> Witaj lista!
> 
> hejka
> 
> czy ktos z Was przechodzil na Debianie SID z mysql 4.1 na 5.0
> 
> chodzi mi o to czy sa jakies duze jazdy z tym, pamietam jak
> przechodzilem z 4.0 na 4.1 i mialem drobne problemy z kodowaniem
> znakow w bazach i boje sie troche bez wywiadu robic przejscie do 5.0
> 
> dajcie znac :)
> 

z 4.0 na 4.1 tez mialem, ale juz z 4.1 na 5.0 obylo sie bez
zgrzytow ;))

-- 
Pozdrawiam 
Piotr Chylewski

mailto: chyles (at) co (dot) bydgoszcz (dot) pl


-- 
To UNSUBSCRIBE, email to [EMAIL PROTECTED]
with a subject of "unsubscribe". Trouble? Contact [EMAIL PROTECTED]

Odpowiedź listem elektroniczym