Dnia Tue, 24 Jan 2006 12:45:06 +0100 bieniu gras <[EMAIL PROTECTED]> napisal:
> Witaj lista! > > hejka > > czy ktos z Was przechodzil na Debianie SID z mysql 4.1 na 5.0 > > chodzi mi o to czy sa jakies duze jazdy z tym, pamietam jak > przechodzilem z 4.0 na 4.1 i mialem drobne problemy z kodowaniem > znakow w bazach i boje sie troche bez wywiadu robic przejscie do 5.0 > > dajcie znac :) > z 4.0 na 4.1 tez mialem, ale juz z 4.1 na 5.0 obylo sie bez zgrzytow ;)) -- Pozdrawiam Piotr Chylewski mailto: chyles (at) co (dot) bydgoszcz (dot) pl -- To UNSUBSCRIBE, email to [EMAIL PROTECTED] with a subject of "unsubscribe". Trouble? Contact [EMAIL PROTECTED]

