06-04-26, Krzysiek Kielczewski <[EMAIL PROTECTED]> napisał(a): > > Lilo jest wg mnie lepsze, ladniejsze i ma tryb graficzny, a pozatym potrafie > > je skonfigurowac w przeciwienstwie do gruba. nie jest lepsze ani gorsze - nie ma ich jak porównywać ponieważ różnią się znacznie. grub posiada co najwyżej troche wiecej skalowalnych cech.
-- Pozdrawiam, Wojciech Ziniewicz | [EMAIL PROTECTED] Powered by google.com | [wanna gmail?] http://silenceproject.org | :E

