06-04-26, Krzysiek Kielczewski <[EMAIL PROTECTED]> napisał(a):
> > Lilo jest wg mnie lepsze, ladniejsze i ma tryb graficzny, a pozatym potrafie
> > je skonfigurowac w przeciwienstwie do gruba.
nie jest lepsze ani gorsze - nie ma ich jak porównywać ponieważ różnią
się znacznie. grub posiada co najwyżej troche wiecej skalowalnych
cech.

--
Pozdrawiam,
Wojciech Ziniewicz            | [EMAIL PROTECTED]
Powered by google.com      | [wanna gmail?]
http://silenceproject.org       | :E

Odpowiedź listem elektroniczym