On Wed, 7 Jun 2006, Bartosz Fenski aka fEnIo wrote: > On Wed, Jun 07, 2006 at 09:22:44PM +0200, tower wrote: > > Mam następujący problem: potrzebuje wygenerować pod debianem > > wielodyskietkowe archiwum z klikudziesieciu róznych rozmiarowo plików o > > łącznej kubaturze ok.10MB, które ma być czytane w DOSie. Miałem w zamyśle > > posłyżyć sie dd, które poukłada mi te pliki kolejno w dyskietkowe obrazy > > *.img, jakie później nagram i odtworze docelowo pod DOSem. Opcja gołego > > kopiowania plików i ich dobierania do pojemności dyskietki raczej nie > > wchodzi w rachube:) Dotychczasowa walka z dd przyniosłą mierne rezultaty > > (o ile w ogóle uzycie tego narzędzia jest słuszne w tym wypadku). > > Z góry dzięki za jakiekolwiek propozycje i pomoc. > Wcięło mi pierwszy post więc tu się podepnę. A może GPLowymi narzędziami. tar -> split a potem zwykłe sklejenie w DOS. No oczywiście tar.exe by się przydał.
Czy może tar ma opcje dzielenia na paczki? -- Krzysztof Kin -- To UNSUBSCRIBE, email to [EMAIL PROTECTED] with a subject of "unsubscribe". Trouble? Contact [EMAIL PROTECTED]

