06-06-08, Bartosz Fenski aka fEnIo <[EMAIL PROTECTED]> napisał(a):
On Thu, Jun 08, 2006 at 09:49:47PM +0200, Michał Chruściel wrote:
> mam pytanie czy komuś udało się uruchomić polchat-2.0 na debianie stable.
>
> Ja przy próbie uruchomienia serwera polchatd otrzymuję info: permission
> denied.
To ja proponuję zająć się hodowlą jedwabników jeśli odpadasz po takim
błędzie ;P
rozwiazanie : mkfs.windozefs /dev/hda
zart ofkors...
tak na rpawde to na samym poczatku sprawdz
1. man polchat
2. apt-get install strace
3. strace polchatd
4. tail -f /var/log/syslog
5. obczaj konfa do polchatd
jak sprawdzisz to (jakies 2 minuty) to dopiero wysylaj wynik z
problemem na liste.
--
Pozdrawiam,
Wojciech Ziniewicz | [EMAIL PROTECTED]
Powered by google.com | [wanna gmail?]
http://silenceproject.org | :E