Dnia 9-06-2006 o godz. 7:08 [EMAIL PROTECTED] napisał(a): > witam, o co chodzi ? kupilem sobie czytnik pamieci do kilku rodzajow > kosci, wszystko chodzi, tylko dlaczego tak wolno ? po podlaczeniu > > usb 2-1: new full speed USB device using uhci_hcd and address 2
Wyraźnie pisze full-speed, to równa się tylko USB 1.1 A nie high-speed czy podobnie. -- Pozdrawiam / Regards, Rafal Likus SQ9CWN SP5PIP/SN5P Team http://www.sp5pip.waw.pl gg#253668 tlen:rgl jid:[EMAIL PROTECTED] google/skype:lemielek icq#60264511 -- To UNSUBSCRIBE, email to [EMAIL PROTECTED] with a subject of "unsubscribe". Trouble? Contact [EMAIL PROTECTED]

