Dnia 9-06-2006 o godz. 7:08 [EMAIL PROTECTED] napisał(a):
> witam, o co chodzi ? kupilem sobie czytnik pamieci do kilku rodzajow
> kosci, wszystko chodzi, tylko dlaczego tak wolno ? po podlaczeniu 
> 
> usb 2-1: new full speed USB device using uhci_hcd and address 2

Wyraźnie pisze full-speed, to równa się tylko USB 1.1 
A nie high-speed czy podobnie.

-- 
Pozdrawiam / Regards,
Rafal Likus   SQ9CWN   SP5PIP/SN5P Team   http://www.sp5pip.waw.pl
gg#253668 tlen:rgl jid:[EMAIL PROTECTED] google/skype:lemielek icq#60264511



-- 
To UNSUBSCRIBE, email to [EMAIL PROTECTED]
with a subject of "unsubscribe". Trouble? Contact [EMAIL PROTECTED]

Odpowiedź listem elektroniczym