Witam, Zainstalowałem webmina używając apt-get. Postępując zgodnie z http://www.webmin.com/download.html oraz http://www.webmin.com/firewall.html
dodałem linijkę: -A INPUT -p tcp -m tcp --dport 10000 -j ACCEPT do pliku active w /var/lib/iptables zrestartowałem iptables, wystartowałem webmina z reki i niestety nie mogę zalogować się do webmina inaczej niż z localhosta. Czyli lynx https://localhost:10000/ działa a https://mojeip:10000/ niestety już nie. Pytanie jest, co zrobiłem źle, co powieniem zrobić aby móc używać webmina pozdrawiam -- Rafał

