Hoi Martijn,

Martijn Weisbeek wrote:
Hallo,

Afgelopen week moet de Ooo RegiCon in Eindhoven zijn geweest. Daarom vraag ik mij af wie daar zijn geweest en wat jullie ervaringen zijn.

Ik was er bij :)

Staat er al ergens een verslag online of zijn er foto's van het evenement gepubliceerd ? Dan kan ik daar alvast melding van maken op de OpenOffice-startpagina en krijgen mensen ook weer wat meer gevoel bij de gemeenschap rondom Ooo.

We zijn aan het werk om de presentaties en een verslag van de NL.OpenOffice.org RegiCon op de site te zetten. We hebben de beelden (streaming video) helaas nog niet online beschikbaar.

We hebben inmiddels al wel de eerste foto's online gezet. Zie:
http://www.flickr.com/photos/[EMAIL PROTECTED]/

Meer foto's en verslagen zijn van harte welkom. Als het goed is worden bijlagen op deze lijst niet doorgestuurd. Dus foto's graag rechtstreeks naar mijn mailbox sturen.

--
Regards/Groeten,
Arthur Buijs
Co-lead NL.OpenOffice.org

web: http://nl.openoffice.org
irc: #nl.openoffice.org (irc.freenode.net)

---------------------------------------------------------------------
To unsubscribe, e-mail: [EMAIL PROTECTED]
For additional commands, e-mail: [EMAIL PROTECTED]

Antwoord per e-mail aan