Ha Ivo,

Dank voor je reactie....

Ivo ten Hagen wrote:

Bij de definitie haak je in op het gratis beschikbaar. Onderstaande tekst (niet mijn bedenksel) is daar wat preciezer in:
[...]
Ik heb niet gepoogd een definitie van open source te geven. Wel in 3.6 voordelen van open source in relatie tot OOo opgesomd. Misschien is een verwijzing naar OSOSS ofzo voor een difinitie van oss een goed idee.

Bekijk met de uitwisselbaarheid ook andere softwareproducenten (Ik weet niet zo snel welke) om te voorkomen dat je je alleen tegen MS afzet.
OOo wordt sterk vergeleken met MS. Wat zijn vraag 1 t/m ...: kunnen anderen dan ook lezen wat ik maak. Het is niet de bedoeling om af te zetten tegen. Maar ik zie dat het wel goed is om uit te breiden met filters voor andere bestandsformaten.

Verwijs ook niet naar vorige versies van OOo, maar ga uit van de huidige stabiele versie.
Het voordeel van dit noemen is, dat het stof tot nadenken of proberen geeft aan mensen die eerder een minder gunstige ervaring hadden.
Wat zie je als nadeel van het zo opnemen?

Voor een folder niet, maar voor info aan bedrijven wel: geef vervolgens aan wat de nadelen zijn (base is nieuw en heeft nog niet het niveau van Access. De macrotaal is minder makkelijk dan VBA)
Eens.


imput -> input
eens.


Het sterkste punt voor mij (vooral writer en calc-gebruiker) is de kracht van de stijlen die vergelijkbaar zijn voor pagina's, alinea's, frames maar ook cellen.
Voor mij ook één van de sterkste punten. Ik breid het wat uit.


Succes
Wees welkom om er gebruik van te maken.

vr. groet,
Cor



--
- - - - - - - - - -
-    Cor Nouws    -
- www.nouenoff.nl -
- - - - OOo - - - -

---------------------------------------------------------------------
To unsubscribe, e-mail: [EMAIL PROTECTED]
For additional commands, e-mail: [EMAIL PROTECTED]

Antwoord per e-mail aan