Cor Nouws schreef:
Hallo Hans :-)

Hans Lodder wrote (9-11-2008 12:42)
Ik gebruik OpenOffice 3 in een Least User Access account, zonder
installatierechten.

Ik heb geprobeerd het LangageTool te installeren, maar krijg deze fout:
[...]

Er is tussen 2.x en 3.o verschil in de path-handling die extensies, die gebruik maken van Java, moeten doen.

Als ik goed begrepen heb, is er ergens een nieuwe versie van de language tool. Zou je die zelf kunnen proberen te vinden?

vr. groet,
Cor

(still in Beijing
http://blog.techworld.nl/2008/11/07/openofficeorg-conference-2008-alles-is-anders/ )

Cor,

LT 0.9.5 is de nieuwste versie, speciaal voor OO 3. Het probleem is dan ook complexer. Ik heb hiervoor al op internet gezocht. De daar geboden oplossingen helpen me wel om LT in een beheerdersaccount te installeren, maar niet in een gebruikers only account.

Nog mooier zou zijn als ik het tool voor alle accounts op mijn PC in één keer zou kunnen installeren. Maar dat is van later zorg. Voor nu heb ik er geen probleem mee om het meerdere keren te doen, maar dan moet het wel (kunnen) werken. ;)

mvg, hans

--
Control your IT demand: http://requirements-management.nl!

Blog: http://requirements-management.nl/drupal/index.php?q=rss.xml


---------------------------------------------------------------------
To unsubscribe, e-mail: [EMAIL PROTECTED]
For additional commands, e-mail: [EMAIL PROTECTED]

Antwoord per e-mail aan