היי ,
מכוון שעלה הנושא של מסיבת התקנה בכנסת (או לידה) , אבקש להבהיר כי קיימת כרגע פעילות בכנסת . לא מדובר בפעילות חד פעמית אלא בפעילות מתמשכת , ואם מישהו רוצה להצטרף אליה הוא בהחלט מוזמן , עם זאת , יש לציין שמכוון שהאופי של פעילות שכזו אינה חד פעמית , מי שמצטרף אליה, ראוי כי יתכנן לפחות חצי שנה / שנה קדימה ויראה שהוא אכן יכול להופיע בה.

מבחינת הפעילות עצמה היא מתפרשת למספר כיוונים :

1. פעילות ונציגות של המקור בוועדת הכנסת למדע וטכנולוגיה. אחת לשבוע/שבועיים יש ישבה של ועדת המדע, בועדה זו נידונים נושאים שונים , הקשורים חלקם , בנושאים של תוכנה /תוכנה חופשית ואחרים . ניתן להצטרף לפעילויות אלו (כל ישיבה שכזו כרוכה באובדן של כמעט יום עבודה שלם) .

2. פעילות מול המשרד של השר מיכאל איתן, במישור הזה מתקיימים מספר מסלולים אשר בחלקם אנו משולבים יותר ובחלקם אנו משולבים פחות, במסלולים אלו הפעילות מתרכזת בכל הקשור בקשר שבים האזרח למדינה , ובכלל זה פתיחת מידע של המדינה לציבור הרחב, שימוש בטכנולוגיות פתוחות , והגברת השקיפות של הממשה מול האזרחים . (דרישות הזמן עומדות על יום עבודה בכל שבועיים בממוצע).

3. פעילות מול משרד הבטחון, שלוחותיו וניספחיהן - על כך היה פירוט בישיבה האחרונה של העמותה , אשר נמסר לחברי העמותה , ואינני סבור כי ראוי להרחיב על כך ברשימת התפוצה . לפעילות זו אין "כניסה חופשית" מהטעם הפשוט שפעילות במסלול הזה כרוכה באישור של גורמים חיצוניים . עם זאת יוזכר כי בחודש האחרון, עלה צורך מהותי מצד אותם גופים, וכרגע יש דיון מסויים על כך בוועד (למעשה התבקשנו במסגרת הסיוע להם להיות מתווך בינם לבין גופים חופשיים עולמיים , והם מבקשים sub-domain של המקור, אין לי בעיה לפרט באופן אישי / קבוצתי , אולם רק לחברי המקור) .

4. בכנסת פעיל לוביסט מטעמינו , אדם בשם לירן (צר לי שאינני זוכר את שם משפחתו אולם זה בגלל השעה המאורת ומכוון שזה עתה שבתי מהצפון הרחוק הביתה ) .

5. פעילות מול חכי"ם מהקואליציה ומהאופוזיציה , ראוי לציין את הפעילות מול המשרד של דב חנין, מיקי איתן, מאיר שטרית, וכמובן כל ח"כ שירצה יוכל להסתייע בנו. (דרישות הזמן הינן "מעת לעת" ) .

** בכל מקרה, בגלל פעילויות אלו , ראוי כי כל פעילות ב"גזרה" של הכנסת , תתואם מול הוועד על מנת שלא תיפגע בפעילויות אחרות.
כאמור כל הפעילויות הללו הינן פעילויות "מתמשכות" ולא חד פעמיות.

  דורון

--

קורסי לינוקס וקוד פתוח - המסלולים החדשים <http://ofek.biz/index.php?page=Training>

Office +972-3-9533603
E-Mail do...@ofek.biz
http://www.ofek.biz

Please don't send me Word or PowerPoint attachments. See http://www.gnu.org/philosophy/no-word-attachments.html

P Save a tree...please don't print this e-mail/ /

_______________________________________________
Discussions mailing list
Discussions@hamakor.org.il
http://hamakor.org.il/cgi-bin/mailman/listinfo/discussions

לענות