Ahoj.

Tento víkend je poslední šance dotazník vyplnit. V pondělí ho uzavřu a navrhu první setkání.


Michal

Dne 4.3.2018 v 09:50 Michal Stanke napsal(a):
Ahoj.

Abychom oživili naše aktivity, komunikaci a taky se trochu lépe poznali, kdo kam přispívá atp., chci během jara začít pravidelná lokalizační setkání a potenciálně i nějaký celodenní či vícedenní hackathon.

Moje představa o formátu setkání je sejít se později odpoledne/večer v prostorách s promítačkou a udělat pár krátkých přednášek, celkem max. 2 hodiny, na přihlášená témata. Může to být pro začátek představení projektů a týmů, ukázky nástrojů, nějaké komunitní výzvy apod. Pak můžeme pokračovat volnou diskuzí ať už na stejném místě s nějakým občerstvením, nebo někde v hospodě.

Z prvních pár setkání by nám mohla krásně vyplynout témata a úkoly, na která se můžeme zaměřit během celodenní nebo víkendové akce. Plánování hackathonu ale nechme na později, začněme jednodušším setkáním.

Předpokládám, že první místo setkání bude Praha nebo Brno, ale možná se pletu. Poprosím vás tedy o vyplnění tohoto dotazníku, případně můžete poznámky, názory a tipy psát do diskuze (diskuze@lists.l10n.cz).

Dotazník k lokalizačním setkáním <https://goo.gl/forms/e1PgcBkAzslhhI9l1>
Průběžné výsledky <https://goo.gl/h5JDZ7>

--
Michal

P. S. Jak si můžete všimnout, seznam příjemců je opravdu dlouhý (a možná jsem nějaký mailing list i vynechal). Směřujme prosím diskuzi na jedno místo, konkrétně diskuze@lists.l10n.cz, kam budu posílat další informace.


_______________________________________________
diskuze mailing list
diskuze@lists.l10n.cz
http://lists.l10n.cz/mailman/listinfo/diskuze

Odpovedet emailem