Title: Eroltik Dunyasý
 

DEV
VCD
DÝVX

DVD
ARÞÝVÝ
DEV
KAMPANYA

HER GÜN YENÝLENEN ÇEÞÝTLER

YENÝ EKLENEN
800 ADET
VCD VE DVD FÝLM ÇEÞÝTLERÝMÝZÝ GÖRMENÝZÝ BEKLÝYORUZ.

http://www.erotikdunyasi.com

UYARICILAR: Bay ve bayanlara özel cinsel istek ve arzuyu arttıran uyarıcı kokular, uyarıcı damlalar,uyarıcı haplar, cinsel gücü arttıran hap ve damlalar, penis ve vajina uyarıcı krem çeşitleri ile ilişkileriniz daha heyecan verici ve eğlenceli geçecek.

GECİKTİRİCİLER : Erken boşalma sorunu olan yada ilişkilerini daha fazla uzatmak isteyenler için geciktirici kremler, geciktirici spreyler, geciktirici hap çeşitleri ve ereksiyon sağlayıcı haplar ile daha uzun bir seks yaşayarak hem kendinizi hemde partnerinizi mutlu edeceksiniz.

FANTAZİ: Anal ve vajinal orgazm topları, kelepçeler, kıraçlar, klitoral uyarıcılı ereksiyon ringleri, pilli titreşimli orgazm topları, penis kelepçesi, göğüs masaj aletleri, mini vajina masturbatörleri, şaka için zıplayan penisler, vücut masaj aletleri, ağız topları, zincirli fantazi elbise, gereçek deri fantazi ayak bilekliği, gerçek deri fantazi el bilekliği, gerçek deri fantazi el ve boyun bilekliği.

PENİS BÜYÜTÜCÜLER: Daha uzun bir penise sahip olmak hiçte zor değil. Avprupa'dan ithal penis büyütücü vakum pomplar, penis büyütücü kremler ile penisinizi büyütecek ve partnerinizi daha fazla memnun edeceksiniz.penis büyütücüleri kullandığınız süre içinde daha iyi bir ereksiyona sahip olacak, ilişkilerinizi biraz daha uzatacaksınız. Aynı zamanda bu ürünleri ereksiyon problemi için de kullanılabilecek ve ileride de işinize yarayacaktır.
ŞİŞME MANKENLER: Gerçek ten dokusunda, saçlı, pilli ve titreşimli, yüksek basınca dayanıklı avrupadan ithal şişme mankenler. Baylar, Bayanlar, lezbiyenler, gaylar, transexuel ve hayvalarla ilişkiyi sevenler için özel şişme çeşitleri.

LATEX VE REALİSTİK PENiSLER: 10 cm den 24 cm ye kadar her ebat ve genişlikte, pilli ve normal, gerçek ten dokusunda ve yumuşaklığında, istedğiniz tüm renklerde realistik pensiler. Dilerseniz deri veya latex kemerli, kilotlu, düz zemine yapıştırmalı, su fışkırtmalı, lezbiyen ve gaylar için çift taraflı penisler, aynı anda hem öne hem arkaya sevenler için normal ve belden bağlamalı çatal penisler, ereksiyon problemi olanlar yada bisexuel ilişkilerde bulunmak isteyenler için içi boş ve içi dolu penisler ile gerçek doyumu yaşayacaksınız. Gay,lezbiyen,biseksue l ve sado-mazo ilişkilerde lunanlar için çok özel penis çeşitleri ile fantazileriniz gerçek olacak.

PREZERVATİFLER: Hem korunmak hemde eğlence için kullanabileceğiniz kokulu ve aromalı prezervatifler, erken boşalmanızı önleyecek geciktiricili prezervatifler, partnerinizin içini daha fazla uyaracak kabartma ve tırtıklı yüzeyli prezervatifler, Daha fazla hissetmek için extra ince ve dayanıklı prezervatifler, yağlı ve kremli prezervatifler.Penisi 6 cm daha uzun gösteren prezervatifler.

SUNİ VAJİNALAR: Gerçek ten dokusunda ve gerçek vajiina görüntüsünde, kıllı, titreşimli, latex ve realistik suni vajinalar, oral sex masturbatörleri, Bisexueller ve gaylar için hem penisli hemde anüslü masturbatörler.
Bay ve Bayanlar Ýçin Hediyelik Fantazi Dolu Erotik Ürünlerle Aþk Hayatýnýz Renklenecek.
Ýç Çamamaþýr ürünlerimiz arasýnda
Erkekler Ýçin Bodyler, stringler, kilotlar, fantazi çamaþýrlar, deri kýyafetler...
Bayanlar Ýçin g-stringler, tangalar, sütyenler, bodyler, gecelikler, takýmlar, deri kýyafetler, jartiyerler...


ÇEÞÝTLERDE YENÝLÝK
HERGÜN YENÝLENEN GENÝÞ ÜRÜN VE FÝLMLERDEN HABERDAR OLMAK ÝÇÝN SÝTEMÝZÝ ZÝYARET EDEBÝLÝR YADA E-MAÝL LÝSTEMÝZE ADINIZI KAYIT ETTÝREREK YENÝLÝKLERDEN ANINDA HABERDAR OLABÝLÝRSÝNÝZ.
YASAL UYARI
18 YAÞINDAN KÜÇÜKLERÝN SÝTEMÝZE GÝRÝÞLERÝ VE ALIÞVERÝÞ YAPMALARI YASAKTIR.
REKLAM HAKKINDA
Erotikdünyasý Postasý, Erotikdünyasý üyelerine gönderilen e-posta bültenidir. Bültende Erotikdünyas'ýnýn duyurularý ve yenilikleri içeren bilgiler yer almaktadýr. Bu mail size rahatsýzlýk veriyorsa veya mail adresiniz sizin isteðiniz dýþýnda sitemize kayýt olmuþ ise lütfen aþaðýdaki linke týklayýnýz.
Erotikdunyasi Postasýný almak istemiyorsanýz
týklayýnýz
_______________________________________________
FFI mailing list
[EMAIL PROTECTED]
http://www.haskell.org/mailman/listinfo/ffi

Reply via email to