Ahoj, vytvořil jsem si projekt ze složky a následně do této složky v jiném programu nakopíroval několik desítek různě vložených složek a stovky souborů... Jak aktualizovat projekt? Aby se mi to tam zobrazilo?
Dík -- <http://forum.pspad.com/read.php?1,53607,53607> PSPad freeware editor http://www.pspad.com
