Zdravím vespolek, Chtěl bych se zeptat, jestli existuje verze PSPadu, která funguje i na systému Linux - Fedora 12. Doteď jsem totiž měl systém Microsoft Windows XP a tento program jsem si velmi oblíbil. Rád bych ho tedy využíval i na Linuxech.
Děkuji za odpověď -- <http://forum.pspad.com/read.php?1,53707,53707> PSPad freeware editor http://www.pspad.com
