Zdravím vespolek,

Chtěl bych se zeptat, jestli existuje verze PSPadu, která funguje i na
systému Linux - Fedora 12. Doteď jsem totiž měl systém Microsoft Windows XP
a tento program jsem si velmi oblíbil. Rád bych ho tedy využíval i na
Linuxech.

Děkuji za odpověď

-- 
<http://forum.pspad.com/read.php?1,53707,53707>
PSPad freeware editor http://www.pspad.com

Odpovedet emailem