Poslete mi FTP LOG (Ctrl+L) Pripadne obecne rady pro nastaveni klienta: [x]kompatibilni rezim [x]pasivni rezim
-- <http://forum.pspad.com/read.php?1,53719,53724> PSPad freeware editor http://www.pspad.com
Poslete mi FTP LOG (Ctrl+L) Pripadne obecne rady pro nastaveni klienta: [x]kompatibilni rezim [x]pasivni rezim
-- <http://forum.pspad.com/read.php?1,53719,53724> PSPad freeware editor http://www.pspad.com