Ahoj,

mám problém s PsPadem, z ničeho nic (tedy asopoň o ničem specifickém
nevím) se mi v položce "Skripty" v menu zobrazuje nabídka "Rekompilace
skriptu" a uživatelské skripty přestay fungovat. Když na tu rekompilaci
kliknu tak se nic neděje. Reinstalace PsPadu nepomohla.

díky za pomoc

-- 
<http://forum.pspad.com/read.php?1,53762,53762>
PSPad freeware editor http://www.pspad.com

Odpovedet emailem