Ahoj, mám problém s PsPadem, z ničeho nic (tedy asopoň o ničem specifickém nevím) se mi v položce "Skripty" v menu zobrazuje nabídka "Rekompilace skriptu" a uživatelské skripty přestay fungovat. Když na tu rekompilaci kliknu tak se nic neděje. Reinstalace PsPadu nepomohla.
díky za pomoc -- <http://forum.pspad.com/read.php?1,53762,53762> PSPad freeware editor http://www.pspad.com
