Ale kruci, beru zpět. Jsem si blbě zadal filtr v qgisu a měl jsem všechny polygony přes sebe. Mea culpa.
Dne 10. dubna 2014 18:36 Leknín Řepánek <godzilalal...@gmail.com> napsal(a): > No, ale jak do toho koukam, tak mi to přijde nějaký zabordelený, tahle > vrstva, ale možná teda dělam něco blbě. > > On Thu, Apr 10, 2014 at 05:59:58PM +0200, Jachym Cepicky wrote: > > No, v OSM to přece je... > > > > landuse: residential > > > > https://www.mail-archive.com/talk-cz@openstreetmap.org/msg04992.html > > > > J > > > > On Thu, Apr 10, 2014 at 05:42:25PM +0200, Mira Válek wrote: > > > Zdravím, > > > trošku možná offtopic, ale rád bych vás požádal o radu, zda nevíte > o volně > > > dostupném zdroji dat obsahující rozlišení intravilánu obcí ČR. > Zatím jsem > > > nenašel nic uceleného či méně uceleného, jen pracuji s nápadem > vygenerovat > > > oblasti intravilánu nějakým procesingem z adresních míst ruian. > > > Za případné tipy vám patří díky > > > Mira VÁLEK > > > - - - > > > Mgr. Miroslav VÁLEK > > > [1]www.mrija.cz > > > [2]mr...@akfrydlant.cz > > > +420 776 157 624 > > > [3]www.adrenalintracking.cz > > > > > > References > > > > > > Visible links > > > 1. http://www.mrija.cz/ > > > 2. mailto:mr...@akfrydlant.cz > > > 3. http://www.adrenalintracking.cz/ > > > > > _______________________________________________ > > > FreeGeoCZ mailing list > > > FreeGeoCZ@fsv.cvut.cz > > > http://mailman.fsv.cvut.cz/mailman/listinfo/freegeocz > > > > > > -- > > Jachym Cepicky > > URL: http://les-ejk.cz > > e-mail: jachym.cepicky at gmail com > > PGP: http://les-ejk.cz/pgp/JachymCepicky.pgp > > @jachymc > > > _______________________________________________ > > FreeGeoCZ mailing list > > FreeGeoCZ@fsv.cvut.cz > > http://mailman.fsv.cvut.cz/mailman/listinfo/freegeocz > >
_______________________________________________ FreeGeoCZ mailing list FreeGeoCZ@fsv.cvut.cz http://mailman.fsv.cvut.cz/mailman/listinfo/freegeocz