Za kolokvij pri OTI-ju a se moraš kam prijaviti ali napisati na kakšen list
On 11/25/05, Simon Striker <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> Jaco P. wrote:
> > Kje to piše?
> >>P.S.: Kot ste lahko prebrali, so tudi ARS 1 kolokviji mozni za nas.
>
> So. Če si nekaj od tega:
>
> Kolokviji:
> Kolokvije pri ARS I lahko opravljajo samo na FRI redno vpisani študenti
> v 2. letnik UNI-RI, na FRI/FMF redno vpisani študenti v 2. letnik
> interdisciplinarnega programa UNI-RMA ter na FMF redno vpisani študenti
> v 3. letnik UNI-RMA. Za pozitivno oceno kolokvijev je potrebno zbrati
> najmanj 50% točk od skupne vsote vseh možnih točk vseh kolokvijev, pri
> čemer ne smete pri nobenem posameznem kolokviju doseči manj kot 40% vseh
> možnih točk posameznega kolokvija. S pozitivno oceno iz kolokvijev ste
> oproščeni pisnega dela izpita, za ustni izpit pa se morate prijaviti na
> enega od razpisanih rokov v tekočem šolskem letu. Pozitivna ocena
> kolokvijev velja le za tekoče šolsko leto do prvega opravljanja ustnega
> dela izpita
>
> LP, Simon
> --
>
> Simon Striker
> Rusjanov trg 2
> 1000 Ljubljana +38641473856
> Europe (Slovenia)
>
> E-mail: [EMAIL PROTECTED]
>
>
--
You are as young as your faith; as old as your doubt; as young as your
self-confidence; as old as your fear; as young as your hope, and as old as
your despair.
-- Anonymous