A nm tud oceno vaj zbijejo, če ne pišemo nad 15%, k mamo oceno že od lan?
Lp, ana :) -----Original Message----- From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Matjaz Horvat Sent: Tuesday, November 29, 2005 8:51 PM To: FRIClist Subject: Re: [Friclist] ARS - Novice: Kolokviji tudi zaštudente višjih letnikov LOL? On tor, 2005-11-29 at 20:20 +0100, Simon Striker wrote: > Živijo! > > Pred nekaj časa je bilo govora o kolokvijih pri ARS1 ... > > No, tole so včeraj objavili: > > Obvestila > Od letos so v veljavi nova pravila, ki dovoljujejo opravljanje kolokvija > le redno vpisanim študentom v 2. letnik. Pravila so tudi objavljena na > spletnih straneh. Ker je pri obveščanju o novih pravilih prišlo ponekod > do zamud, lahko letos izjemoma opravljajo kolokvij iz ARS1 še študenti > iz višjih letnikov, ki niso še opravljali izpita, kar so dovoljevala > stara pravila. > > Za kolokvij se morate obvezno prijaviti! > > V tednu od 5.12. do 9.12. bodo na laboratorijskih vajah pri ARS1 > potekali preizkusi znanja iz zbirnega jezika za 68HC11. Preizkus > opravljate v tistem roku vaj na katerega ste prijavljeni. Drugačno > opravljanje preizkusa ni mogoče! > > LP, Simon __________ NOD32 1.1307 (20051128) Information __________ This message was checked by NOD32 antivirus system. http://www.eset.com
