Živijo!

Pred prazniki je bilo nekaj govora o nadomestnih vajah za TOR1, na katerih naj bi prinašali izgube zaradi praznikov. Zanima me, ali morda kdo ve, ali bodo te vaje ta teden in v primeru, da bodo, kdaj bodo?

Za odgovor se vsem lepo zahvaljujem!

Lep pozdrav,

Simon
--

Simon Striker
Rusjanov trg 2
1000 Ljubljana      +38641473856
Europe (Slovenia)

E-mail: [EMAIL PROTECTED]

Reply via email to