Živijo!Pred prazniki je bilo nekaj govora o nadomestnih vajah za TOR1, na katerih naj bi prinašali izgube zaradi praznikov. Zanima me, ali morda kdo ve, ali bodo te vaje ta teden in v primeru, da bodo, kdaj bodo?
Za odgovor se vsem lepo zahvaljujem! Lep pozdrav, Simon -- Simon Striker Rusjanov trg 2 1000 Ljubljana +38641473856 Europe (Slovenia) E-mail: [EMAIL PROTECTED]
