Zdravo,

Črt, kako si ze popravil kodo, da izpise enakomerne kvadratke? nekaj v zvezi z layoutom....

lp, Pater
----- Original Message ----- From: "Črt Gorup" <[EMAIL PROTECTED]>
To: "FRIClist" <[email protected]>
Sent: Wednesday, January 04, 2006 4:30 PM
Subject: Re: [Friclist] VP: 3. Seminarska (testni primeri)


Za rešitev pa lahko tukaj pogledaš http://www.smrkec.net/vmesnik.html.
Moglo bi delat pravilno, glave pa ne bi stavil. :-)

lep pozdrav, Črt



Reply via email to