Zdravo,Črt, kako si ze popravil kodo, da izpise enakomerne kvadratke? nekaj v zvezi z layoutom....
lp, Pater----- Original Message ----- From: "Črt Gorup" <[EMAIL PROTECTED]>
To: "FRIClist" <[email protected]> Sent: Wednesday, January 04, 2006 4:30 PM Subject: Re: [Friclist] VP: 3. Seminarska (testni primeri)
Za rešitev pa lahko tukaj pogledaš http://www.smrkec.net/vmesnik.html. Moglo bi delat pravilno, glave pa ne bi stavil. :-) lep pozdrav, Črt
