Kaksna so kaj pravila igre pri zagovorih pri vodenju projektov...se gre lahko na izpit brez tega kot prejsna leta, ce da, so potem kaksni pogoji, kdaj bodo zagovori, in tako naprej.

Lp, Ernest

Reply via email to