Mahkovic je prosu, da se prjavmo na kolokvij, da se ne ponovi zgodba s prejsnjega....k smo jih presenetil s tolk stevilcno udelezbo. je ugotovil, da lahko se kdo ugotovi, da so kolokviji isti za vse :) (za pocasne: da lahk cist prevec plonkamo ce nas je polno notr)

prijavimo se pa lahk: 1) e-student, je reku da bo omogocil prijavo 2) list na njegovih vratih

lp, Pater

Reply via email to