Živjo! Mi bi kdo jutr lahko prnesu zapiske za VIS iz vaj za skopirat na OTI al pa pol na VIS. Pa bi blo fajn če ma tistvaje ob četrtkih tako kot jaz, da bom lhako skombiniral moje in tiste zapske, ki jih bom dobil, da se bom lahko začel učit.
lp Robert Robert Merič Krtina 13 1233 Dob 051-303-336
