Sej mi smo imeli ko je bil VIS pa IS vaje pa tut nobeden ni sel:)

Mislm da ta predavanja ne bodo v napoto...

lp

-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Mitar
Sent: 9. januar 2006 0:12
To: FRIClist
Subject: Re: [Friclist] Re: TS kolokvij

Zdravo!

> Nekateri pa nimamo prevoza domov ce pisemo ob 21h. Ze tko smo se na
> predavanjih (ja tud to obstaja za TS) strinjal z 21h samo za to, ker
> ni drugega moznega termina. In zdej, ce mogoce je, bi blo fajn ce bi
> pisal ob eni cloveski uri.

Je pa tudi res, da ima programska oprema ob 17. predavanja TOR v
cetrtek.


Mitar



Reply via email to