Sej mi smo imeli ko je bil VIS pa IS vaje pa tut nobeden ni sel:) Mislm da ta predavanja ne bodo v napoto...
lp -----Original Message----- From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Mitar Sent: 9. januar 2006 0:12 To: FRIClist Subject: Re: [Friclist] Re: TS kolokvij Zdravo! > Nekateri pa nimamo prevoza domov ce pisemo ob 21h. Ze tko smo se na > predavanjih (ja tud to obstaja za TS) strinjal z 21h samo za to, ker > ni drugega moznega termina. In zdej, ce mogoce je, bi blo fajn ce bi > pisal ob eni cloveski uri. Je pa tudi res, da ima programska oprema ob 17. predavanja TOR v cetrtek. Mitar
