Mi je cist vseen kdaj je, ampak a se lahko enkrat obdrzi ze datum. Ocitno
nikol ne bo vsem pasal, tko da sam enkrat nej se obdrzi.

Mene bolj zanima, ce bo 16. res kako bo z prijavo na izpit, ce komu ne uspe
narest s kolokviji, glede na to da je izpit ze 18. in se takrat ne bo dalo
vec prijaviti na izpit.

-----Original Message-----
From:  On Behalf Of Ana Kranner
Sent: Monday, January 09, 2006 8:42 PM
To: FRIClist
Subject: Re: [Friclist] TS: 2. kolokvij bo 16.01.2006

pa kva se tok pizdite, k da na cetrtek pa noben ne bi meu 2 kolokvija.
najbrz se je prfoks sam tko odlocu, glede na to, da je (pomoje) faks ob 9h
zvecer ze zaprt. (nism zihr)

----- Original Message -----
From: "Ales Koprivnikar" <[EMAIL PROTECTED]>
To: "FRIClist" <[email protected]>
Sent: Monday, January 09, 2006 5:24 PM
Subject: Re: [Friclist] TS: 2. kolokvij bo 16.01.2006


> brez komentarja.....
>
> On 1/9/06,>>
>> Aja a pa je ta GENIJ slučajn pomislu de je mel kdo namen Vodenje
>> projektov delat 17.1.
>>
>> Number One wrote:
>>
>> >1. april je šele čez 3 mesece :)
>> >
>> >Če je pa resno tole ... svaka čast tistmu k se je zmenu.
>> >Če prav vem, mamo zdej vsi 2 kolokvija na ISTI dan !!!
>> >
>> >TS ob 14.00, VIS pa ob 17.00 ...
>> >
>> >Odgovornemu kretenu, se enkrat vse cestitke. Ce se pa javi, dobi od mene
>> >vsekakor pivo. S kriglo vred v glavo!
>> >
>> >
>> >
>> >
>> >
>> >-----Original Message-----
>> >From: [EMAIL PROTECTED]
>> >[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of 
>> >Ales
>> >Hribar
>> >Sent: Monday, January 09, 2006 3:24 PM
>> >To: [email protected]
>> >Subject: [Friclist] TS: 2. kolokvij bo 16.01.2006
>> >
>> >Drugi kolokvij iz teorije seistemov bo v pondeljek, 16.01.2006 ob 14:00 
>> >v
>> >P01
>> >(obvestilo v kleti na oglasni deski)
>> >
>> >
>> >
>> >__________ NOD32 1.1356 (20060108) Information __________
>> >
>> >This message was checked by NOD32 antivirus system.
>> >http://www.eset.com
>> >
>> >
>> >
>> >
>> >
>>
>>
> 




Reply via email to