Mitar Mon, 09 Jan 2006 14:45:51 -0800
Zdravo! Jaz sem ga tudi zaprosil, da da primer nalog. Je rekel, da bo naredil.
Me pa zanima, ce bomo tretji letniki imeli drugace kot drugi. Mitar