Zdravo!

> Helix je bil tud men cuden.

Jaz pa ga pridno uporabljam. :-)

Dejstvo je, da je to komercialni izdelek, ki so ga dali v open source.
Zato se vidi nekaj resitev, za res velike sisteme, ki jih drugi nimajo.

Dokumentacijo ... hm. Jaz sem jo dobil zraven takrat.


Mitar

Reply via email to