Zdravo! > Helix je bil tud men cuden.
Jaz pa ga pridno uporabljam. :-) Dejstvo je, da je to komercialni izdelek, ki so ga dali v open source. Zato se vidi nekaj resitev, za res velike sisteme, ki jih drugi nimajo. Dokumentacijo ... hm. Jaz sem jo dobil zraven takrat. Mitar
