Ja to bi blo fajn č lahko kdo pove katere stvari pri Oliju niste delali, ker
mamo nekatere lenobe zapiske samo od prejšnjega leta ;)

LP, Domen

On 1/14/06, Number One <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> Letos je Oli spustu par stvari, ki so jih lani delali.
>
> Recimo:
> - bolj podrobno razlago pogojnega mat. upanja
> - kovariančne matrike
> - vrstilne karakteristike in cenilke
>
> Glede na to, da mam zapiske od letos, od lani in od drugih letnikov (ki so
> te stvari tudi omenjali) me zanima, kaj je delal g. Kralj nadstropje višje
> oz. a sem jaz katero od teh zadev pri Oliju prespal.
>
>
>
>

Reply via email to