Ja to bi blo fajn č lahko kdo pove katere stvari pri Oliju niste delali, ker mamo nekatere lenobe zapiske samo od prejšnjega leta ;)
LP, Domen On 1/14/06, Number One <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > Letos je Oli spustu par stvari, ki so jih lani delali. > > Recimo: > - bolj podrobno razlago pogojnega mat. upanja > - kovariančne matrike > - vrstilne karakteristike in cenilke > > Glede na to, da mam zapiske od letos, od lani in od drugih letnikov (ki so > te stvari tudi omenjali) me zanima, kaj je delal g. Kralj nadstropje višje > oz. a sem jaz katero od teh zadev pri Oliju prespal. > > > >
