Sem ravno hotel tole kometirat. Da se s porocanjem dekanu vsaj pocaka da gredo zagovori mimo, da ne bo Zrnec slucajno en dan prej slisal od koga in se potem kot omenjeno znasal na nas:) Potem bo pa itak pozabil do poletja...
lp -----Original Message----- From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of rider Sent: 18. januar 2006 16:55 To: FRIClist Subject: Re: [Friclist] PB zagovor Mah ja spravte se zdej na Zrneca, de se bo poj lohk na zagovorih stresu na kerga od študentov, po možnosti na tazga k mu tole še ustreza, da ma en teden več cajta :) LP, Blaž Mojca Galun pravi: > Za taksne stvari za vas obstaja studentski svet. > Ze res je, da jest tukej normalno berem maile, sam po resnici, > ponavadi tisto kar ni za mojo smer > vrzem direkt v kos. > Taksne stvari, je potrebno na faksu odpravit. In vasa naloga je, da > jih sporocite naprej. > Glede PB, bom takoj govorila s prodekanom za pedagoske zadeve in mu > narocila, naj se z omenjenim > printarjem pogovori. > Vi pa deeejte no nas izkoristit ce ze obstajamo:) > Prfoksi sopripravljeni na sodelovanje in vse predloge, ki jih damo > sprejmejo odprto > in se trudijo popravit. Ce niste zasledili VS Programiranje1 so > ustavili in imeli ponavljanje, ker > je sla snov prehitro. Trenutno se menimo okoli rezervacij predavalnic > (kolokvij v soboto, al pa ob 21h...nedopustno, > sploh ce obstajajo predavalnice rezervirane in prazne). > Najdete nas med P2 in P3, al pa ce pisete kr na moj mail, v kratkem > pride nova fri stran (ne bo vec zascintena z geslom) > in tam bomo objavljali vse pomembne informacije. > Aja se to. innovatif, je zaprl stran z geslom, zaradi prevelikega > navala in so se ustrasli, a bo kdo kej "ukradel":P > Profesor Zupan mi je zagotovil, da bo stran v roku tedna na strezniku > fakultete in bo dostopna vsem > lp > Mojca > Number One wrote: > > Vcasih dobim obcutek, da s studenti na FRI-ju delajo slabse ko z ovcami. > Osebje se pa obnasa kot da najmanj boga drzijo za otepaca. > > Me zanima kako bi g. Zrnec reagiral, ko bi student prisel k njemu na zagovor > z izgovorom, da "se ni pripravil, ker ma doma matricni tiskalnik in bi mu > tiskanje naloge vzelo 50 ur". Kako je lahko tak pofu* egocentrik, da zajebe > 40 studentov za tiskanje enega usranega dokotorata. To da se lahko naenkrat > natisne tudi vec kot 1 stran verjetno se ni slisal. > > Sem mislil, da se bo z zamenjavo dekana kaj spremenilo na faksu. In se je. > Stopnja podjebavanja studentov in neresnost osebja. > > Sramota. > > > > -----Original Message----- > From: [EMAIL PROTECTED] > [[2]mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of jost > pristavec > Sent: Wednesday, January 18, 2006 2:34 PM > To: FRIClist > Subject: Re: [Friclist] PB zagovor > > .....dons je Aljaž Zrnec prletu notr ob enih (prva > skupina ma vaje takrat) in reku da se danasnji in > jutrisnji zagovori prestavijo za 1 tedn. Vzrok: > printanje njegovega doktorata!...povedal je se, da > gremo kljub temu na prvi rok na izpit, ker je pac > njegova krivda... > > lp Jost > > > > --- Jurij Porenta [3]<[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > > > A ni to sele ob 15h? > > Jurij > > > > > __________________________________________________ > Do You Yahoo!? > Tired of spam? Yahoo! Mail has the best spam protection around > [4]http://mail.yahoo.com > > > > __________ NOD32 1.1370 (20060118) Information __________ > > This message was checked by NOD32 antivirus system. > [5]http://www.eset.com > > References > > 1. mailto:[EMAIL PROTECTED] > 2. mailto:[EMAIL PROTECTED] > 3. mailto:[EMAIL PROTECTED] > 4. http://mail.yahoo.com/ > 5. http://www.eset.com/ > > __________ NOD32 1.1370 (20060118) Information __________ > > This message was checked by NOD32 antivirus system. > http://www.eset.com > > > >
