Sem ravno hotel tole kometirat. Da se s porocanjem dekanu vsaj pocaka da
gredo zagovori mimo, da ne bo Zrnec slucajno en dan prej slisal od koga in
se potem kot omenjeno znasal na nas:) Potem bo pa itak pozabil do poletja...

lp

-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of rider
Sent: 18. januar 2006 16:55
To: FRIClist
Subject: Re: [Friclist] PB zagovor

Mah ja spravte se zdej na Zrneca, de se bo poj lohk na zagovorih stresu 
na kerga od študentov,
po možnosti na tazga k mu tole še ustreza, da ma en teden več cajta :)

LP, Blaž

Mojca Galun pravi:
>    Za taksne stvari za vas obstaja studentski svet.
>    Ze res je, da jest tukej normalno berem maile, sam po resnici,
>    ponavadi tisto kar ni za mojo smer
>    vrzem direkt v kos.
>    Taksne stvari, je potrebno na faksu odpravit. In vasa naloga je, da
>    jih sporocite naprej.
>    Glede PB, bom takoj govorila s prodekanom za pedagoske zadeve in mu
>    narocila, naj se z omenjenim
>    printarjem pogovori.
>    Vi pa deeejte no nas izkoristit ce ze obstajamo:)
>    Prfoksi sopripravljeni na sodelovanje in vse predloge, ki jih damo
>    sprejmejo odprto
>    in se trudijo popravit. Ce niste zasledili VS Programiranje1 so
>    ustavili in imeli ponavljanje, ker
>    je sla snov prehitro. Trenutno se menimo okoli rezervacij predavalnic
>    (kolokvij v soboto, al pa ob 21h...nedopustno,
>    sploh ce obstajajo predavalnice rezervirane in prazne).
>    Najdete nas med P2 in P3, al pa ce pisete kr na moj mail, v kratkem
>    pride nova fri stran (ne bo vec zascintena z geslom)
>    in tam bomo objavljali vse pomembne informacije.
>    Aja se to. innovatif, je zaprl stran z geslom, zaradi prevelikega
>    navala in so se ustrasli, a bo kdo kej "ukradel":P
>    Profesor Zupan mi je zagotovil, da bo stran v roku tedna na strezniku
>    fakultete in bo dostopna vsem
>    lp
>    Mojca
>    Number One wrote:
>
> Vcasih dobim obcutek, da s studenti na FRI-ju delajo slabse ko z ovcami.
> Osebje se pa obnasa kot da najmanj boga drzijo za otepaca. 
>
> Me zanima kako bi g. Zrnec reagiral, ko bi student prisel k njemu na
zagovor
> z izgovorom, da "se ni pripravil, ker ma doma matricni tiskalnik in bi mu
> tiskanje naloge vzelo 50 ur". Kako je lahko tak pofu* egocentrik, da
zajebe
> 40 studentov za tiskanje enega usranega dokotorata. To da se lahko
naenkrat
> natisne tudi vec kot 1 stran verjetno se ni slisal.
>
> Sem mislil, da se bo z zamenjavo dekana kaj spremenilo na faksu. In se je.
> Stopnja podjebavanja studentov in neresnost osebja.
>
> Sramota. 
>
>
>
> -----Original Message-----
> From: [EMAIL PROTECTED]
> [[2]mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of
jost
> pristavec
> Sent: Wednesday, January 18, 2006 2:34 PM
> To: FRIClist
> Subject: Re: [Friclist] PB zagovor
>
> .....dons je Aljaž Zrnec prletu notr ob enih (prva
> skupina ma vaje takrat) in reku da se danasnji in
> jutrisnji zagovori prestavijo za 1 tedn. Vzrok:
> printanje njegovega doktorata!...povedal je se, da
> gremo kljub temu na prvi rok na izpit, ker je pac
> njegova krivda...
>
> lp Jost
>
>
>
> --- Jurij Porenta [3]<[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
>
>
> A ni to sele ob 15h?
>
> Jurij
>
>
>
>
> __________________________________________________
> Do You Yahoo!?
> Tired of spam?  Yahoo! Mail has the best spam protection around
> [4]http://mail.yahoo.com
>
>
>
> __________ NOD32 1.1370 (20060118) Information __________
>
> This message was checked by NOD32 antivirus system.
> [5]http://www.eset.com
>
> References
>
>    1. mailto:[EMAIL PROTECTED]
>    2. mailto:[EMAIL PROTECTED]
>    3. mailto:[EMAIL PROTECTED]
>    4. http://mail.yahoo.com/
>    5. http://www.eset.com/
>
> __________ NOD32 1.1370 (20060118) Information __________
>
> This message was checked by NOD32 antivirus system.
> http://www.eset.com
>
>
>
>   



Reply via email to