Nazivi na univerzi se niso odloceni. Zaenkrat obstajajo predlogi.
Predlog  tem, da bi dosedanji diplomiranci dobili naziv magister,
so predlagale tehnicne univerze.
Nic pa ni se doloceno.
lp
Mojca
p.s. - drzte za besedo dekana:)

Domen Gostincar wrote:

Mislim, da vsi stari nazivi ostanejo taki kot so, ti, ki bodo
pridobljeni po novem programu, pa bodo posebni. Ce se prav spomnim, je
razlika kako ga pises pri imenu (po starem programu pred imenom, po
novem pa za imenom). Ne me pa drzat za besedo.

On 19/01/06, x y <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Hja kaj pa potem z vsemi, ki so po starem sistemu naredili magisterij? A
bodo ratal dr? Kaj pa z Dr? HDr? Zajebal so, ker so po liniji najmanjšega
odpora poimenovali nazive za nov program, brez da bi malo pomislili, kaj
sploh hočej.



Reply via email to