http://adiumxtras.com/index.php?a=xtras&xtra_id=2224

Ne spreglejte komentarjev ;)

Lp,
Matjaž

On Jan 20, 2006, at 10:55 AM, x y wrote:

Men sta pa najboljša 7 in 2 ampak smejal se pa že dolgo nisem tako


Reply via email to