pozdrav a ima mogoce kdo zapiske iz avditornih od baz v elektronski obliki (skenirane, prepisane) in bi jih bil pripravljen delit? bi bil zelo hvalezen. sej vem da je malo pozno ampak vseeno.....ce.....mogoce.....kdo..... hvala lpt.
---------------------------------------------------------------- VOLJADSL brez ISDN. Paketi ze od 6.290 SIT. Modem in namestitev 0 SIT. http://adsl.volja.net
