pozdrav
a ima mogoce kdo zapiske iz avditornih od baz v elektronski obliki (skenirane,
prepisane) in bi jih bil pripravljen delit? bi bil zelo hvalezen.
sej vem da je malo pozno ampak vseeno.....ce.....mogoce.....kdo.....
hvala
lpt.

----------------------------------------------------------------
VOLJADSL brez ISDN. Paketi ze od 6.290 SIT. Modem in namestitev 0 SIT.
http://adsl.volja.net 


Reply via email to