Dejan Veternik Sun, 22 Jan 2006 13:13:11 -0800
Ima kdo mogoce vaje za PB v elektronski obliki, oz. jih je pripravljen jutri v ljubljani posoditi za 10 minutka da jih skocim skopirat?
Lp, Dejan