A bi mi lahko kdo poslov oba letosnja kolokvija pa tazadn izpit od arsa? Al pa vsaj povedov kdaj bo kej na faksu, da bi jih lahk prefotokopirala?
Thnx, ana.
A bi mi lahko kdo poslov oba letosnja kolokvija pa tazadn izpit od arsa? Al pa vsaj povedov kdaj bo kej na faksu, da bi jih lahk prefotokopirala?
Thnx, ana.