A lahko kdo ki je bil na zagovoru, mal opise kako je potekalo. Kolko mormo
znat CVS, pa kaj je treba z MS project mu povedat razn tistih odgovorov, pa
3. seminarska... 

Tenx
lp

-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Marko
Kuhar
Sent: 26. januar 2006 11:56
To: FRIClist
Subject: Re: [Friclist] Vodenje projektov - 3. seminarska

hvala!

lpm

Mitar wrote:
> Zdravo!
>
>   
>> Mene pa zanima, ce Jaklic kaj odgovori na mail (kao potrditev prijave), 
>> ko se prijavis na zagovor seminarskih.
>> Sem mu namrec poslal ze 2 emaila in me se vedno ni na seznamu 
>> objavljenem na njegovi strani, odgovori pa tudi ne.
>>     
>
> Ne odgovori. Kolikor pa vem, ga trenutno ni v Sloveniji. Oziroma pac
> nekaj ima ta teden. Se ne spomnim, kaj je takrat rekel, da ima. Verjetno
> zato ne bere e-mailov oziroma se vsaj s tem ne ukvarja in ne popravlja
> seznama.
>
>
> Mitar
>
>
>   



Reply via email to