A lahko kdo ki je bil na zagovoru, mal opise kako je potekalo. Kolko mormo znat CVS, pa kaj je treba z MS project mu povedat razn tistih odgovorov, pa 3. seminarska...
Tenx lp -----Original Message----- From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Marko Kuhar Sent: 26. januar 2006 11:56 To: FRIClist Subject: Re: [Friclist] Vodenje projektov - 3. seminarska hvala! lpm Mitar wrote: > Zdravo! > > >> Mene pa zanima, ce Jaklic kaj odgovori na mail (kao potrditev prijave), >> ko se prijavis na zagovor seminarskih. >> Sem mu namrec poslal ze 2 emaila in me se vedno ni na seznamu >> objavljenem na njegovi strani, odgovori pa tudi ne. >> > > Ne odgovori. Kolikor pa vem, ga trenutno ni v Sloveniji. Oziroma pac > nekaj ima ta teden. Se ne spomnim, kaj je takrat rekel, da ima. Verjetno > zato ne bere e-mailov oziroma se vsaj s tem ne ukvarja in ne popravlja > seznama. > > > Mitar > > >
