Andraž Drčar Tue, 31 Jan 2006 05:27:43 -0800
Jes sm tut za to da je po 13 ker 9. je TOR, 10 pa VIS. A se ze kej ve kdaj bo ta drug rok za TS in kako se bomo prijavili nanj, ker v estudentu se ni razpisan?
LP Andraž