Jes sm tut za to da je po 13 ker 9. je TOR, 10 pa VIS.

A se ze kej ve kdaj bo ta drug rok za TS in kako se bomo prijavili nanj, ker
v estudentu se ni razpisan?

LP Andraž

Reply via email to