ja imas lahko VSE !!! (za laptopa nevem) drgac pa VSE (zapiski,knjige,vaje...)
--- rider <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > Halo!!! A se kej ve kaj mamo lohka na izpitu??? > (zapiske,literaturo,...) > > LP, Bla¾.H > > __________________________________________________ Do You Yahoo!? Tired of spam? Yahoo! Mail has the best spam protection around http://mail.yahoo.com
