22 je ql

On 2/1/06, [EMAIL PROTECTED] <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> Ok! :)
>
> lp!
>
> -- original message --
> Subject:        RE: [Friclist] ROMP
> From:   "Jure Zavbi" <[EMAIL PROTECTED]>
> Date:           1st February 2006 7:57:07 am
>
> ja 22. je zakon.
> jure
>
>
> >From: "Matej Poklukar" <[EMAIL PROTECTED]>
> >Reply-To: FRIClist <[email protected]>
> >To: "'FRIClist'" <[email protected]>
> >Subject: [Friclist] ROMP
> >Date: Tue, 31 Jan 2006 20:00:11 +0100
> >
> >
> >Tole je za hardvera¹e.
> >
> >Na strani od ROMPa pi¹e:
> >
> >Obvestilo:
> >
> >Sreda, 15.2.2006 ni ustnih izpitov, zato se mo¾nost opravljanja ustnega
> >izpita premakne za en teden naprej.
> >
> >Torej gremo tisti, ki smo se prjavl na 2. zimski rok delat izpit 22.?
> >
> >(c)e ostali povejte kdaj bi ¹li delat.
> >
> >Lp Matej
> >
> >
> >
>
>
>
>
>
>

Reply via email to