22 je ql
On 2/1/06, [EMAIL PROTECTED] <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > Ok! :) > > lp! > > -- original message -- > Subject: RE: [Friclist] ROMP > From: "Jure Zavbi" <[EMAIL PROTECTED]> > Date: 1st February 2006 7:57:07 am > > ja 22. je zakon. > jure > > > >From: "Matej Poklukar" <[EMAIL PROTECTED]> > >Reply-To: FRIClist <[email protected]> > >To: "'FRIClist'" <[email protected]> > >Subject: [Friclist] ROMP > >Date: Tue, 31 Jan 2006 20:00:11 +0100 > > > > > >Tole je za hardvera¹e. > > > >Na strani od ROMPa pi¹e: > > > >Obvestilo: > > > >Sreda, 15.2.2006 ni ustnih izpitov, zato se mo¾nost opravljanja ustnega > >izpita premakne za en teden naprej. > > > >Torej gremo tisti, ki smo se prjavl na 2. zimski rok delat izpit 22.? > > > >(c)e ostali povejte kdaj bi ¹li delat. > > > >Lp Matej > > > > > > > > > > > >
