Ja jst bi to tud rabu, niam pojma

l.p.
Alen

-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of
Matjaž Horvat
Sent: Thursday, February 02, 2006 5:22 PM
To: [email protected]
Subject: [Friclist] PB - pokritje

Helou!

Manjka mi en del avditornih, kjer je opisano pokritje. Ce bi ga kdo bil 
pripravljen razloziti ali poslati kak scan avditornih, kjer je ta snov 
obdelana, bi mu bil zelo hvalezen.

LP,
Matjaz



Reply via email to