Ja jst bi to tud rabu, niam pojma l.p. Alen
-----Original Message----- From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Matjaž Horvat Sent: Thursday, February 02, 2006 5:22 PM To: [email protected] Subject: [Friclist] PB - pokritje Helou! Manjka mi en del avditornih, kjer je opisano pokritje. Ce bi ga kdo bil pripravljen razloziti ali poslati kak scan avditornih, kjer je ta snov obdelana, bi mu bil zelo hvalezen. LP, Matjaz
