Zdravo! Jaz sem ugotovil, da sta ta dva tedna zacasnih urnikov na razpolago za to, da se lahko studentje spravimo zraven in najdemo boljsega. (Ehm, to je cisto neuradno - ampak zakaj se res ne bi spravili zraven in naredili kaj boljsega.)
Po moje bi bilo dobro pogledati, ce gre MIS kam prestaviti (me malo moti ta pozna ura). Res je, da bi za to uradno potrebovali veliko ucilnico, ampak se mi zdi, da v resnici ne bo taksne gnece. Ce smo imeli TS v PR2, ki je tudi bil za vse, bi lahko imeli tudi MIS kje drugje. Samo vprasanje je kje. Kaksne ideje? Imate se kaksen drug konstruktiven pomislek glede urnika? Mitar
