Aha, potem gre po tistih vprasanjih na fri-infu?

On 10/02/06, Simon Striker <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> Če kaj pomaga ... Jaz sem bil na prvem roku. Vprašal me je aritmetiko!!!
> 4 načine predstavitve celih števil (in potem podvprašanja na to temo).
> 2. vprašanja pa se ne spomnim več.
>
> Je pa bil zelo prijazen!
>
> LP, Simon

--
lp, Domen Gostincar

Reply via email to