Aha, potem gre po tistih vprasanjih na fri-infu? On 10/02/06, Simon Striker <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > Če kaj pomaga ... Jaz sem bil na prvem roku. Vprašal me je aritmetiko!!! > 4 načine predstavitve celih števil (in potem podvprašanja na to temo). > 2. vprašanja pa se ne spomnim več. > > Je pa bil zelo prijazen! > > LP, Simon
-- lp, Domen Gostincar
