Se mi zdi, da bo res realno, do bo še en rok za teorijo. Je pa možno, da ne bo želel, ker je pač junij. Vsekakor najprej rezultati...
ps. srečno vsem, ki ste vztrajali pm -----Original Message----- From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Rok Urh Sent: Friday, February 10, 2006 5:04 PM To: FRIClist; Mitar Subject: Re: [Friclist] VIS izpit 10.2.2006 saj to sem mislil. samo sem malo che guevarovsko razpolozen :) lp pa brez zamere On 2/10/06, Mitar <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > Zdravo! > > > Dajmo izterjat izredni rok za teorijo, cimprej, konec februarja, > > 1.tedenmarca.;) > > Nic ne bomo izterjevali, ampak se bomo lepo dogovorili. > > Pocakajmo, da se sploh popravijo ti izpiti. Potem pa bo ze profesor > opazil, da jih je se veliko ostalo. > > > Mitar > >
