Ka mogoce kdo ve kaj so to linearni sistemi? Lp
-----Izvirno sporočilo----- Od: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] Namesto Andrej Spilak Poslano: 12. februar 2006 18:27 Za: FRIClist Zadeva: Re: [Friclist] TS ustni Mene je pa zadnjič vprašal kako dobimo 2. kanonično obliko? Poskusil sem s tem da jo izpeljemo iz prve, ampak ni šlo :) Ve kdo? lp
