Ka mogoce kdo ve kaj so to linearni sistemi?

Lp

-----Izvirno sporočilo-----
Od: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] Namesto Andrej
Spilak
Poslano: 12. februar 2006 18:27
Za: FRIClist
Zadeva: Re: [Friclist] TS ustni

Mene je pa zadnjič vprašal kako dobimo 2. kanonično obliko? Poskusil sem s
tem da jo izpeljemo iz prve, ampak ni šlo :)
Ve kdo?


lp


Reply via email to