Dne ponedeljek 13 februar 2006 18:14 je Jaco P. napisal(a): > sam neki na hitro.. > > kdaj je kod bolj gospodaren? ko ima veèjo povpreèno dol¾ino > koda ali manj¹o?
gospodaren kod je, ce zanj velja H1 <= n povpr. <= H1 + 1 (K=1, d=2) > > Lp > > 2006/2/13, Matja¾ Horvat <[EMAIL PROTECTED]>: > > Hvala! > > > > Lp, > > Matjaz. > > > > Miha Sinkovec pravi: > > > 8. Stuk skozi dvigalo pa takoj 2x na desno. Kabinet od > > > prof. > > -- > http://www.t-station.tk > http://trainstation.si.cx/forum
