Aha, pole je vredu. Baje, da vpisuje tistim z 90 ali več točkami. Sprašuje pa menda vse iz prosojnic, tudi zgodovino shranjevanja podatkov.
LP Aleš On 2/15/06, rider <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > 4NO tudi ne, nazadne kar smo anredili je bila 4PNO, tistih armstrongovih > aksiomov tudi ni odpredaval, meli smo pa jih na vajah. > Tko de jest upam de tega nebo spraševal. > > A bi mrbit kdo od informatikov, k je mel v pondelk ustnga, kej > umenu kaj je spraševal, nad kolk je samo vpisoval ??? > > LP, Blaž.H > > Blaz Grebensek pravi: > > BCNO in 5NO sigurno ne > > > > LP Blaž > > > > On 2/15/06, Ales Tavcar <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > > >> Lep pozdrav! > >> Zanima me, če smo na predavanjih od baz predelali tudi BCNO, 5NO, > >> stične odvisnosti,... Na power point prosojnicah namreč ta snov je, na > >> tistih v pdf-ju pa je ni. > >> Hvala. > >> > >> LP Aleš > >> > >> > >
