Jaz sem takoj za :)----- Original Message ----- From: "Ana Kranner" <[EMAIL PROTECTED]>
To: "'FRIClist'" <[email protected]> Sent: Friday, February 17, 2006 1:56 PM Subject: [Friclist] izredni rok
A bi biu kdo da se vprasa ce se da razpisat izredn rok (pisn + ustn) za vis pa oti? Da ne bomo poj vse junija na kupu mel. Lp, ana
