Jaz sem takoj za :)

----- Original Message ----- From: "Ana Kranner" <[EMAIL PROTECTED]>
To: "'FRIClist'" <[email protected]>
Sent: Friday, February 17, 2006 1:56 PM
Subject: [Friclist] izredni rok


A bi biu kdo da se vprasa ce se da razpisat izredn rok (pisn + ustn) za vis
pa oti? Da ne bomo poj vse junija na kupu mel.



Lp, ana



Reply via email to