ma kaj ste bruci al 2. oz 4. letnik matr....
On 2/23/06, Domen Gostincar <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > Kot je meni znano, naslednji teden. Tako avditorne kot laboratorijske. > > > On 23/02/06, Damjan Pipan <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > Kdaj se zaccinjajo vaje iz mis-a? Jutri ali naslednji teden? > > LP, Damjan > > > > > > -- > lp, Domen Gostincar > >
