ma kaj ste bruci al 2. oz 4. letnik matr....

On 2/23/06, Domen Gostincar <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> Kot je meni znano, naslednji teden. Tako avditorne kot laboratorijske.
>
>
> On 23/02/06, Damjan Pipan <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> > Kdaj se zaccinjajo vaje iz mis-a? Jutri ali naslednji teden?
> > LP, Damjan
> >
> >
>
> --
> lp, Domen Gostincar
>
>

Reply via email to