lp, Vili----- Original Message ----- From: "Dejan Veternik" <[EMAIL PROTECTED]>
To: "'FRIClist'" <[email protected]> Sent: Friday, February 24, 2006 1:44 PM Subject: [Friclist] TS - Drugi rok
Je mogoče že kaj znano kaj je s tistim 2. rokom za TS, za katerega je na
oglasni deski pisalo na bo znan naknadno?? Sploh bo?
Lp,
Dejan
