drugi rok (oz. 3. pisni rok) za TS zagotovo bo. Kdaj, bo znano preko e-studenta ali na oglasni deski. Po zagotovilu prof. Mahkovica.

lp,
Vili
----- Original Message ----- From: "Dejan Veternik" <[EMAIL PROTECTED]>
To: "'FRIClist'" <[email protected]>
Sent: Friday, February 24, 2006 1:44 PM
Subject: [Friclist] TS - Drugi rok


Je mogoče že kaj znano kaj je s tistim 2. rokom za TS, za katerega je na
oglasni deski pisalo na bo znan naknadno?? Sploh bo?



Lp,

                       Dejan


Reply via email to