Zdravo! > Jst mam en boot cd (polhn programov), pa sm vse podatke resila (ceu disk je > biu v k..., pa 2 dni mi je program popravlov disk), vse "bad" sektorje mi je > popravl, vse file sm nazaj dobila, poj sm pa disk v garancijo dala, pa so mi > novga dal :)
Jaz dvomim, da se ta disk se lahko popravi. Po moje bi ga popravljanje samo se bolj pokvarilo. Jaz zelim le podatke ... (no, v resnici niso moji podatki gori, ampak vseeno). Mitar
