Zdravo!

> Jst mam en boot cd (polhn programov), pa sm vse podatke resila (ceu disk je
> biu v k..., pa 2 dni mi je program popravlov disk), vse "bad" sektorje mi je
> popravl, vse file sm nazaj dobila, poj sm pa disk v garancijo dala, pa so mi
> novga dal :) 

Jaz dvomim, da se ta disk se lahko popravi. Po moje bi ga popravljanje
samo se bolj pokvarilo. Jaz zelim le podatke ... (no, v resnici niso
moji podatki gori, ampak vseeno).


Mitar

Reply via email to